Životné skúškyVšetky skúšky života sa dajú zvládnuť , keď v to človek verí .

Poďme sa zoznámiť

Publikované 22.04.2018 v 16:59 v kategórii Život a jeho nástrahy, prečítané: 15x

V prvom článku na tomto blogu , by som sa rada predstavila , čo to Vám o sebe prezradila a pripravila Vás na články ,ktoré by som chcela pridávať na tento blog .
             Tak teda ahojte .  Volám sa Zuzana , mám 26 rokov . Pred viac ako piatimi rokmi som sa stalo maminou malého, neposedného a večne chorľavého šibala . Od vtedy som maminou na plný úväzok. S otcom malého sme sa rozišli , keď mal pol rôčika a bolo to jedno s najsprávnejších rozhodnutí :) 
             Už pár rokov , máme ,,nového" tatuša a sme šťastní. :) No všetci vieme ako to tu u nás na Slovensku chodí , keď chce mladá rodina prežiť,  málokedy môže venovať toľko času koľko by chcela jeden druhému. A tak je to aj u nás . Práca široko ďaleko nieje a tak sme boli nútení rozhodnúť sa pre ťažkú cestu, pravidelného lúčenia sa na niekoľko týždňov . Času čo sme spolu je síce málo , ale o to sme si vzácnejší. Verím , že raz príde deň ,keď budeme môcť byť spolu denne, spolu zaspávať , spolu  vstávať a aj spolu si  liezť  na nervy. :)
              Chcela by som sa s Vami o týchto a mnohých iných veciach bežného života podeliť , ,,porozprávať" sa o nich , dostať rady od Vás a poradiť  aj ja Vám . 
Chcem písať o veciach bežných a predsa premnohých zvláštných . Viem , že nás je mnoho , ktoré denne prežívame rôzne situácie , ktoré sú pre mnohých banálne , ale nám vedia ublížiť , zložiť nás na kolená a máme pocit bezmocnosti. Ale aj o tých , ktoré nám dokážu vyčariť úsmev na tvári. Celý tento blog by som chcela písať  o rodine , deťoch , vzťahoch a bežných veciach a situáciach zo života. Chcela by som pridať denne jeden článok každý deň troška z iného súdka . Budem veľmi rada za každú Vašu odozvu.Chcela by som aby tento blog slúžil ako inšpirácia , poradňa ale aj na to aby sme sa zasmiali večer ,keď uložíme decká do postele .Bola by som rada keby sa nám tu vytvorila skupinka ľudí , ktorí si radi navzájom pomôžu poradia a budú sa podporovať . Presne takí ľudia v dnešnom svete chýbajú . Všetci kritizujú , vysmievajú sa a to dokonca aj v prípade, že si podobnými situáciami sami prešli a vedia ako trpeli. A to len kvôli tomu aby mali pocit , že sú silnejší ako Vy.  Silný človek je pre mňa ten , čo druhým podá pomocnú ruku aj keď by ju možno potreboval on sám.
Buďme silný !!


            


Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?